אופני כושר מחיר

מבחר איכותי של אופני כושר - מחיר משתלם!

ברשת צ'מפיון ספורט תוכלו למצוא מבחר עשיר ואיכותי של אופני כושר מתוצרת החברות והמותגים המובילים בעולם. כמו כן, אנו מציעים אופני כושר במחיר אטרקטיבי במיוחד המתאימות לשימוש ביתי ומקצועי, ומוצעות למכירה און ליין ישירות דרך האתר הבטוח והמתקדם שלנו.

 

מגוון דגמי אופני כושר מובילים

אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון איכותי של אופני כושר, הכולל בין היתר את הדגמים הבאים:

 

  • STYLE PRO - אופני כושר מקצועיים, שקטים ונוחים, אידיאלים לאימון אינטנסיבי במאמץ גבוה, וכוללים אפשרות להזנת נתונים אישיים של המתאמן.

  • TOTAL BODY - אופניים מתקדמות המאפשרות לעבוד במקביל על פלג גוף עליון ותחתון וכוללות אפשרות של דיווש עם הידיים בצורת חתירה.

  • YORK SPACER- אופני כושר המבוססים על טכנולוגיה מגנטית מתקדמת, מצוידים במד דופק בעת מגע עם ידיות המרוץ המקצועיות.

  • YORK MOBILE - אופני כושר נוחים, משוכללים וחדישים המצוידים במד דופק ומבוססים על טכנולוגיה מגנטית עכשווית.

  • אופני כושר דגם CYCLE M - אופני כושר מגנטיות תוצרת גרמניה KETTLER ,אופני כושר מגנטיות איכותיות במיוחד.

  •  מסדרת AXOS-LINE החדשה של KETTLER.גלגל תנופה 6 ק"ג .אופני כושר חצי-מקצועיות עם מערכת התנגדות מגנטית הכוללת 8 רמות קושי  ותוכניות האימון נקבעות לפי יעדים. חיישני ביומטריה למדידת דופק בידיות. אפשרות למקלט מדי דופק POLAR.נייד על 2 גלגלים.

  • אופני כושר- ultra700 –חשמליות - אופני כושר חשמליות תוצרת VO2   

23 תוכניות אימון עם גלגל תנופה במשקל 6 ק"ג, תכנית לבדיקת אחוזי שומן, תכנית לפי דופק מטרה. מסך LCD  רחב המראה: זמן, מהירות, מרחק, קלוריות, עם דופק ומרחק כללי, כידון ומושב מתכווננים כולל כיוונון מושב אנכי ואופקי, חיישני ביומטריה למדידת דופק בידיות.

 

להזמנת אופני כושר

הזמנת אופני כושר מוצעת בנוחות ישירות מחנות האינטרנט שלנו. בנוסף, ניתן לבצע רכישות ולקבל מידע וסיוע מקצועי על ידי הגעה לאחד מאולמות התצוגה שלנו, או באמצעות פניה אל  צ'מפיון ספורט בטלפון 04-6726940.