אליפטיקל מחיר

עם צ'מפיון ספורט המובילה בשיווק ומכירת ציוד כושר תוכלו למצוא מבחר עשיר ואיכותי של אפליפטיקלים. אנו מציעים על מוצרי אלפיטיקל מחיר משתלם במיוחד להזמנה ישירות דרך אתר החברה עם משלוח עד הבית.

 

האליפטיקל ויתרונותיו

אלפיטיקל, המכונה גם קרוס טריינר, הינו מכשיר כושר שהומצא באמצע שנות התשעים של המאה העשרים וכבש את העולם בסערה. הביקוש למוצר זה נובע מהיותו משלב פעילות גופנית של רכיבת אופניים ביחד עם הליכון, באמצעות תנועה רציפה וחלקה המדמה את תנועת הגוף בעת פעילות סקי. שילוב זה במבנה חכם אחד מוביל לשיפור פעילות הלב ולחיזוק קשת רחבה של שרירים הפועלים בו זמנית באופן מתואם ומאוזן. בנוסף, מכשיר זה ידוע כבריא ובטוח שאינו מזעזע, מעמיס ומזיק לעמוד השדרה, המפרקים והברכיים. כמו כן, הוא מאפשר שריפה מהירה של קלוריות באופן יעיל יותר מהליכונים.

 

להזמנת אליפטיקל

הזמנת אליפטיקל איכותי במחיר משתלם מוצעת בנוחות, במהירות ובבטחה דרך חנות האינטרנט שלנו. בנוסף, רכישות ומידע מקצועי בתחום מוצעים בכל חנויות הרשת, וכן באמצעות יצירת קשר עם צ'מפיון ספורט בטלפון 04-6726940.

 

צ'מפיון  ספורט 

חנות ספורט- רח' העצמאות 5 טבריה

חנות כושר - רח'  אילת 3  טבריה


טלפקס:               04-6726940

 ilan@champion-sport.co.il

 eliad@champion-sport.co.il

 

שעות פעילות:

 

א', ב', ד', ה:      9:15-19:15

ג'              :      9:15-17:00

ו' וערבי חג  :     9:15-14:30

 

 

 

צ'מפיון ספורט מתחייבת לתת ללקוחותיה את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אם ברצונכם להגיע לאולם התצוגה, לראות ולנסות את המכשירים נשמח ונייעץ לכם על פי ניסיוננו על פני 40 שנה. אם תעדיפו לרכוש באתר מומולץ להתקשר לפני ולראות שהמוצר מתאים. במידה וכן, ניתן לבצע את הרכישה בבטחה.

מערך התשלומים באתר מאובטח לחלוטין ועומד בתקנים המחמירים ביותר של חברת PayPal. 

 

 

שרות לקוחות     :        04-6722171

יעוץ ומכירות      :        04-6726940 

050-4820815/6/7:  הנה"ח והנהלה    


המחירים והמבצעים המוצגים באתר הן לרכישה באתר בלבד
 ניתן לאסוף את הקנייה בחנויות צ'מפיון ספורט ללא עלות דמי המשלוח

 

  • Wix Facebook page

כל הזכויות שמורות לצ'מפיון ספורט